Rehabilitacja to w moim przypadku wydatek ponad 200 złotych dziennie, ponieważ nie przysługuje mi już rehabilitacja finansowana przez NFZ. Aby zobaczyć jakiekolwiek postępy muszę intensywnie ćwiczyć. Codziennie przychodzi do mnie kilku prywatnych rehabilitantów, którzy jeden po drugim próbują przywrócić władzę w moim ciele. Ćwiczę od rana do wieczora. Cały czas mam nadzieję na odzyskanie chociaż częściowej sprawności, aby móc zajmować się moim ukochanym Michasiem, który teraz jest pod opieką męża i rodziców. Nie jestem zdolna do samodzielnej egzystencji i  potrzebuję całodobowej opieki. Aby móc kontynuować walkę o przywrócenie władzy w moim ciele niezbędne są pieniądze na opłacenie rehabilitantów.  W odróżnieniu od innych potrzebujących osób, nie wystarczy zebrać określonej kwoty np. na operację i „mieć spokój”. Wpłaty, nawet te najmniejsze, potrzebne są codziennie. Pomóżcie mi w tej walce, pomóżcie mi odzyskać sprawność. Liczy się każdy grosz.

A pomóc można na kilka sposobów. Wystarczy chcieć…

  1. Zostać członkiem Stowarzyszenia (składka 10 zł miesięcznie) i nam pomagać. (pobierz deklarację członkowską)

  2. Dokonać przelewu z konta. Jeśli posiadasz internetowy dostęp do swojego rachunku bankowego, możesz w prosty i bezpieczny sposób dokonać natychmiastowego przelewu. Naciśnij poniższe zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej. 

  3. Dokonać standardowego przelewu dowolnej kwoty jako darowiznę na moją rehabilitację. (pobierz formularz przelewu)

  4. Przekazać 1% swojego podatku na nasze Stowarzyszenie Tetrusek, które posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

   Dane wymagane  przy wypełnianiu rocznego PIT-u: Nazwa OPP – STOWARZYSZENIE POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM TETRUSEK. Z DOPISKIEM: DLA IRENY. Numer KRS 0000304472 .

  5. Dokonać natychmiastowej darowizny używając systemu PAYPAL.